Ремонт замков зажигания Mercedes

Замки запалювання Mercedes виходять з ладу досить рідко, як правило, внаслідок проблем з електрикою або через механічне пошкодження. Ремонт замків у фірмових центрах та СТО обходиться у кругленьку суму, тому якщо хочете заощадити час та гроші – звертайтесь до нас.

Перед ремонтом необхідно точно визначити джерело проблеми – замок чи ключ. Наші фахівці проводять повну діагностику та відновлюють саме неробочий елемент.

Часто буває так, що чіп-ключ перестає працювати. Це відбувається з різних причин. Одна з них – це відмова в роботі самого ключа через зовнішні впливи, наприклад після падіння, впливу вологи або вібрації. В цьому випадку часто вдається обійтися ремонтом ключа без втручання в електронні блоки автомобіля. Вартість ремонту чіп-ключа Mercedes у середньому становить 800-2400 гривень, що є економічно вигідним, т.к. втручання в електроніку автомобіля набагато дорожче.

Також нерідкі випадки, коли виходить із ладу замок запалювання на автомобілі Мерседес. Для роботи необхідно знімати з автомобіля три блоки керування. Це замок запалювання, клямка керма і блок керування двигуном. Після цього проводиться перепрошивка та синхронізація чіп-ключа Mercedes.

Підтримувані кузови: W202 W203 W208 W209 W210 W211 W215 W220 W203 W639 W906

Крім цього, досить часто самі корпуси ключів Мерседес приходять у несправність, наприклад, зламалася клямка на кришці або продавалися кнопки. У такому разі ми швидко та надійно зробимо заміну корпусу вашого ключа. Найчастіше власники автомобілів Mercedes звертаються з такою проблемою: перестав працювати пульт дистанційного керування центральним замком після заміни батарейки. В оптичних ключах Мерседес стоїть обмеження часу на заміну батареї, тому її потрібно замінити дуже швидко. У такому випадку ми також виконаємо синхронізацію ключа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Воспользоваться нашими услугами можно во всех районах города Киева: Голосеевський, Дарницкий, Днепровский, Деснянский, Оболонский, Печерский, Подольский, Соломенский, Святошинский, Шевченковский.