Оригинальные автомобильные ключи

Изготовление и замена оригинальных автоключей с чипом (063) 670-07-60

Электронные ключи Mercedess

Изготовление и замена электронных ключей автомобилей Mercedess (063) 670-07-60

Смотка пробега и замена щитков

Коррекция показаний спидометров и замена приборных панелей (097) 620-00-00

Установка замків

Потрібна установка або ремонт і заміна замків? Звертайтеся до нас!

Величезний асортимент замків дозволить підібрати потрібний виходячи з міркувань надійності, безпеки, стилю і ціни. А великий досвід робіт дає можливість виконати установку замків швидко і професійно.

Найважливіша перевага – ви можете подзвонити, отримати консультацію по своїй ситуації і почути рекомендації по вибору замку, а потім отримати оперативну установку за відмінною ціною. У нас ви можете замовити установку або заміну квартирних, офісних, сейфовых і інших замків.

У нас ви не просто купите замок – ви отримаєте радий з додаткових опцій, що збільшують комфорт від використання і безпеку від застосування замку : броненакладки, комбінування різних типів замків, правильні ключі і тому подібне. А в деяких випадках для захисту від злому варто замінити і погані двері!

Але не завжди вимагається встановлювати новий замок замість старого – іноді досить зробити ремонт або профілактику старому заїдаючому замку, особливо якщо він вже забезпечує потрібний рівень безпеки, а нормально не працює із-за засмічення або зносу.

Якщо ви ще не до кінця переконалися в необхідності установки замків саме у нас, просто подзвоните нам:

097-586-68-00 Віталій Алефтинович